نور ال ای دی گودوکس Godox LED P260C

ریال 11.000.000 بدون مالیات.

محصول جدید

Godox LED P260C یک پنل‌ ال‌ای‌دی از برند گودوکس (GODOX) است. این مدل به همراه باتری لیتیومی شارژی مدل سونی NP-F970 و همچنین آداپتور برق شهری راه اندازی می‌شود. به همراه این مدل یک ریموت کنترل ارایه می‌شود که می‌توان با استفاده از آن تا فاصله بیست متری پنل نوری خود را کنترل کرد. همچنین قابلیت تنظیم مقدار روشنایی و کنترل کلوین نور از قابلیت های این پنل ال‌ای‌دی است که به شما در نورپردازی

2 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

1100000 امتیاز وفاداری با خرید این محصول دریافت میکنید

  شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
  محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

  Godox LED P260C یک پنل‌ ال‌ای‌دی از برند گودوکس (GODOX) است. این مدل به همراه باتری لیتیومی شارژی مدل سونی NP-F970 و همچنین آداپتور برق شهری راه اندازی می‌شود. به همراه این مدل یک ریموت کنترل ارایه می‌شود که می‌توان با استفاده از آن تا فاصله بیست متری پنل نوری خود را کنترل کرد. همچنین قابلیت تنظیم مقدار روشنایی و کنترل کلوین نور از قابلیت های این پنل ال‌ای‌دی است که به شما در نورپردازی بهتر کمک می‌کند. برای راه اندازی ریموت کنترل این دستگاه به ۲ عدد باتری قلمی سایز AAA احتیاج است. کلوین نور این پنل ال‌ای‌دی از ۳۳۰۰ تا ۵۵۰۰ کلوین قابل تنظیم است. نمایشگر بزرگ ال‌سی‌دی که در پشت این پنل نوری تعبیه شده است به شما در کاربری راحت تر این وسیله کمک می‌کند و اطلاعاتی از قبیل میزان شارژ باتری، کانال و گروه مورد نظر و کلوین رنگی را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین می‌توانید در ۱۶ کانال و ۶ گروه این پنل‌ال‌ای‌دی از برند گودوکس را با سایر شکل دهنده های نور  از برند گودوکس همگام سازی کنید.

  از منفی ده درجه سانتی‌گراه تا مثبت چهل درجه سانتی‌گراد دمای مناسب محیطی است که می‌توان از این پنل ال‌ای‌دی استفاده کرد. وزن این وسیله ۹۷۰ گرم است که در حمل و نقل و جابجایی راحت تر می‌تواند یکی از ویژگی‌های مهم آن باشد. به همراه این پنل ال‌ای‌دی یک ریموت کنترل و دسته نصب بر روی سه پایه و حمل‌ونقل بر روی دست ارایه می‌شود. همچنین تنظیمات این پنل ال ای دی به صورت خودکار ذخیره می‌شود تا در صورت خاموش و روشن شدن دستگاه موارد مورد نظر شما حفظ شود.

  • مشتریان وفادار

   با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
  • سوالی دارید ؟

   در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
  • راهنمای خرید آنلاین

   راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • راهنمای خرید آنلاین

   برای خرید قالب الکترون به بازارچه پرستاشاپ فارسی مراجعه کنید و این قالب زیبا را خریدرای کنید